Державна екологічна інспекція Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області) підбила підсумки природоохоронної операції «Новорічна ялинка 2022»

На виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 19.11.2021 №191 про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час заготівлі та реалізації дерев хвойних порід у передноворічний період, Державна екологічна інспекція Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області) провела щорічну природоохоронну операцію “Новорічна ялинка”. В її рамках екоінспектори проводили рейди в місцях торгівлі та на територіях зростання ялин та сосен.

За результатами здійснених заходів, працівниками Інспекції у різних куточках Придніпровського округу було зафіксовано 27 порушень, складено 27 протоколів. За даними фактами було накладено штрафів на загальну суму 2,465 тис. грн., з яких стягнуто 2,465 тис. грн. Крім цього, екоінспекторами розраховано та пред’явлено претензії на відшкодування збитків загальною сумою 0,45 тис. грн

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці